Corneille internationell

Corneille internationell
Corneille internationell
Corneille internationell
Corneille internationell

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurer mot röd fond, signerad och daterad Corneille ´82, blandteknik - gouache över grafisk botten, 39x26,5 cm

310463

2015-05-11