Byrå 1950-tal
2015-05-11
310472
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1950-tal, fanérad i teak, fothylsor i mässing, höjd 65, 91x46 cm
Nyckel saknas, ytskador, 2 "skruvhuvudsknappar" i mässing saknas, enstaka fanérbortfall