Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FRULS TILPO (född 1960): Figurkomposition i grindöppning framför herrgårdsbyggnad, signerad Tilpo, olja på pannå, 122x122 cm
Smärre ytskador
310479
2015-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här