Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960): Figurkomposition i grindöppning framför herrgårdsbyggnad, signerad Tilpo, olja på pannå, 122x122 cm

Smärre ytskador

310479

2015-05-12