Orientmatta Kerman semiantik

Orientmatta Kerman semiantik
Orientmatta Kerman semiantik
Orientmatta Kerman semiantik
Orientmatta Kerman semiantik

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, Kerman, semiantik, 268 x 371 cm

Skador, ställvis hårt slitage, blekt, fläckar, abrasher

310482

2015-05-20