Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, fanerat med olika träslag, bland annat rot, höjd 75, 109x58
nyckel och ett lås saknas, skivan med fläckar
310500
2015-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här