Skrivbord nyrokoko

Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, fanerat med olika träslag, bland annat rot, höjd 75, 109x58

nyckel och ett lås saknas, skivan med fläckar

310500

2015-05-13