Susanne Nyholm oljemålning

Susanne Nyholm oljemålning
Susanne Nyholm oljemålning
Susanne Nyholm oljemålning
Susanne Nyholm oljemålning
Susanne Nyholm oljemålning
Susanne Nyholm oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUSANNE NYHOLM (samtida), Motiv från Öland, signerad S Nyholm, olja på duk, 22,5x27 cm

310503

2015-05-12