Takarmatur art deco

Takarmatur art deco
Takarmatur art deco
Takarmatur art deco
Takarmatur art deco

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, 1920/30-tal, art deco, bemålad plåt samt glas, dekor av mässing, 7 ljuspunkter, höjd ca 59 cm

Bruksslitage

310517

2015-05-12