Lådkamera 1900-talets början

Lådkamera 1900-talets början
Lådkamera 1900-talets början
Lådkamera 1900-talets början
Lådkamera 1900-talets början
Lådkamera 1900-talets början
Lådkamera 1900-talets början
Lådkamera 1900-talets början
Lådkamera 1900-talets början

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÅDKAMERA, 1900-talest början märkt COMPURA med 4 plåtar och väska, höjd 29 cm

Slitage, väskans lås med skador

310522

2015-05-16