Sängbänk gustaviansk stil
2015-05-12
310533
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄNK, s.k. sängbänk, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, svartmålad, tre lådor, höjd 50, 150x37 cm
Benen med skador, bruksslitage