Hallbyrå teak
2015-05-12
310535
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HALLBYRÅ, 1960-tal, teak, fyra lådor, höjd 75, 60x33 cm
Bruksslitage