Ljuskrona
2015-05-12
310555
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, mässing, 1900-tal, rokokostil, 6 ljuskällor, höjd 48 cm
Slitage