Paula Rindborg oljemålning

Paula Rindborg oljemålning
Paula Rindborg oljemålning
Paula Rindborg oljemålning
Paula Rindborg oljemålning
Paula Rindborg oljemålning
Paula Rindborg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PAULA RINDBORG (född 1974): "Cykel IX", akryl och sprayfärg på duk, signerad och daterad á tergo 2014, ca 100x81 cm

Oramad

310558

2015-05-12