Remmare 1900-talets första hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 12 st, 1900-talets första hälft, grön glasmassa, slipad dekor av vinrankor, höjd 17,5 cm

Varav 3 st med fotnagg, ngn ej noterad obetydlig skada kan förekomma

310559

2015-05-12