Soffbord Louis XVI-stil
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérat i mahogny, bordsskiva i rökfärgat spegelglas, låda och utdragsskivor i sargen, gallerkant, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 52, 110x71 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, spegelglaset med enstaka repor
310573
Päivämäärä:
2015-05-13