Soffbord Louis XVI-stil

Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil
Soffbord Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérat i mahogny, bordsskiva i rökfärgat spegelglas, låda och utdragsskivor i sargen, gallerkant, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 52, 110x71 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, spegelglaset med enstaka repor

310573

Päivämäärä:

2015-05-13