Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALAHÄST, 1900-talets början, polykromt bemålad, höjd 17 cm

Slitage

310577

2015-05-12