Stanislaw Zoladz Motiv från Värmland

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

STANISLAW ZOLADZ (född 1952): "Värmlandsvinter", signerad Zoladz, akvarell, ca 75x105 cm

310593

2015-05-13