Fältflaska

Fältflaska
Fältflaska
Fältflaska
Fältflaska
Fältflaska
Fältflaska

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

FÄLTFLASKA, 1800-talets slut, för ridande, flaska i tenn, fodral i svärtat läder, höjd ca 38 cm

Slitage, senare bottenbeslag, botten med ägarmärkning

310601

2015-05-13