Bokhylla 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, omonterad, 1900-talets andra hälft, vit laminat och valnötsfanér, underdel med lådor, delvis försedd med skjutdörrar i glas

Bruksslitage, smärre ytskador

310602

2015-05-13