Rörstrand Primavera

Rörstrand Primavera
Rörstrand Primavera
Rörstrand Primavera
Rörstrand Primavera
Rörstrand Primavera
Rörstrand Primavera
Rörstrand Primavera
Rörstrand Primavera

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RÖRSTRAND, PRIMAVERA, urnor med hänklar, 2 st, snarlika, höjd 22 cm, FAT, diameter 30,5 cm, ASSIETTER, 6 st, diameter 19 cm

Smärre ytslitage, krackeleringar

310616

2015-05-13