Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1940-tal, bonat lövträ, beslag i mässing, räfflad dekor, skiva i glas, höjd ca 57, 45,5x33,5 cm
1 glasskiva med nagg
310617
2015-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här