Karmstolar Peter Celsing

Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing
Karmstolar Peter Celsing

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, 1950-tal, Gemla, design Peter Celsing för café Opera, läderklädda, sitthöjd ca 44 cm

Ytskador

310635

2015-05-13