Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, 1950-tal, Gemla, design Peter Celsing för café Opera, läderklädda, sitthöjd ca 44 cm
Ytskador
310635
2015-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här