Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HJALMAR ELDH (1881-1953): "Två Systrar", monogramsignerad, olja på duk, 80x63 cm
310637
2015-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här