Stekfat Kina

Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina
Stekfat Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, konturerat brätte, emaljdekor med blommor, längd 38x31 cm

Smärre kantnagg

310641

2015-05-13