Arthur Percy oljemålning

Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning
Arthur Percy oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976), Kustband, signerad och daterad Percy 1947, olja på pannå, 36x44 cm

310644

2015-05-13