Spegellampetter 1 par

Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par
Spegellampetter 1 par

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllda, träskuren dekor bl a med bandrosett, för ett ljus vardera, 37x21 cm

Slitage

310656

2015-05-13