Oidentifierad konstnär, Stilleben med apelsiner

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med apelsiner, olja på duk fäst pannå, 44,5x59 cm

310662

2015-05-16