Jules Schyl olja

Jules Schyl olja
Jules Schyl olja
Jules Schyl olja
Jules Schyl olja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JULES SCHYL (1893-1977), stilleben med fruktskål, olja, signerad Schyl, à tergo signerad och daterad Schyl -36 sept, ca 24x33 cm

Släppt något från ramen

310671

2015-05-25