Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JULES SCHYL (1893-1977), stilleben med fruktskål, olja, signerad Schyl, à tergo signerad och daterad Schyl -36 sept, ca 24x33 cm
Släppt något från ramen
310671
2015-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här