Jungmarker matskedar 1800-tal

Jungmarker matskedar 1800-tal
Jungmarker matskedar 1800-tal
Jungmarker matskedar 1800-tal
Jungmarker matskedar 1800-tal
Jungmarker matskedar 1800-tal
Jungmarker matskedar 1800-tal
Jungmarker matskedar 1800-tal
Jungmarker matskedar 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATSKEDAR, 4 st., silver, 3 av Jungmarker resp. Malmstedt, Göteborg 1814, vikt ca 260 g

Delvis monogram, slitage

310672

2015-05-13