Takampel empirestil

Takampel empirestil
Takampel empirestil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKAMPEL, 1900-tal, empirestil, 6-armad, förgylld och patinerad metall, dekor av diameter ca 57 cm, höjd inklusive monterad kedja ca 60 cm, medföljer extra länkar samt lampskärmar

310676

2015-05-13