Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk, ram med bandfläta samt pärlstav, träskuren dekor av bl a blommor, förgylld, 170x70 cm
Slitage, senare glas
310677
2015-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här