Anna Petrus brosch

Anna Petrus brosch
Anna Petrus brosch
Anna Petrus brosch
Anna Petrus brosch
Anna Petrus brosch
Anna Petrus brosch

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANNA PETRUS, brosch, för Svenskt Tenn, förgyllt tenn, i form av lejon, längd 4 cm

Slitage

310680

2015-05-13