Heinrich Breling oljemålning

Heinrich Breling oljemålning
Heinrich Breling oljemålning
Heinrich Breling oljemålning
Heinrich Breling oljemålning
Heinrich Breling oljemålning
Heinrich Breling oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HEINRICH BRELING (Tyskland, 1849-1914), Sällskap vid stuga, signerad H, Breling, olja på pannå, ca 14x18 cm

310772

2015-05-13