Brodslampa
Closed
2015-05-13
310806
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-tal, kolonnformad, grön marmor med mässingsbeslag, höjd 75 cm
skärm med slitage