Oidentifierad konstnär olja på pannå

Klubbat för:

60 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Marin, bär signatur Loutherburg, olja på pannå, 27x36 cm, oramad

Krackeleringar, färgbortfall, retuscher

310807

2015-05-15