Rafael efter 1800-tal
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
RAFAEL (1800-tal), kopia efter, Jungfru Maria med Jesusbarnet och Johannes Döparen, olja på duk uppfodrad på pannå, 124 x 80 cm, dubblerad
Kuntoraportti
Dukskador
310820
Päivämäärä:
2015-05-14