Rafael efter 1800-tal

Rafael efter 1800-tal
Rafael efter 1800-tal
Rafael efter 1800-tal
Rafael efter 1800-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

RAFAEL (1800-tal), kopia efter, Jungfru Maria med Jesusbarnet och Johannes Döparen, olja på duk uppfodrad på pannå, 124 x 80 cm, dubblerad

Kuntoraportti

Dukskador

310820

Päivämäärä:

2015-05-14