Soffgrupp 1800-talets slut

Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut
Soffgrupp 1800-talets slut

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFGRUPP, 1800-talets slut, fanerad i mahogny, klädd i mönstrad textil med blomsterrankor, bestående av soffa, stolar 1 par, taburett

310844

2015-05-14