Kalk sterlingsilver

Kalk sterlingsilver
Kalk sterlingsilver
Kalk sterlingsilver
Kalk sterlingsilver
Kalk sterlingsilver
Kalk sterlingsilver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALK, sterlingsilver, godronnerad och graverad dekor, kupan invändigt förgylld, stämplad Eduard & John Barnard London 1867, höjd 18,5 cm, vikt ca 225 g

310851

2015-05-14