Vas Friberg

Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg
Vas Friberg

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, 1957, stengods, blågrön harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsbergs studio Ä, höjd 26 cm

lagning med fotring

310852

2015-05-14