Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, 1957, stengods, blågrön harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsbergs studio Ä, höjd 26 cm
lagning med fotring
310852
2015-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här