Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, Lars Lundwall sannolikt 1780 Jönköping (1761-1780/82), höjd ca 19 cm
En ngt sned, smärre bucklor och märken, ljuspiporna med smärre skador
310882
2015-05-14
Gör en kostnadsfri värdering här