Karl Höglund färglitografier
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): (2), "Sommardansen", "Uteserveringen", signerade Karl Höglund, numrerade 290360, färglitografi, ur mappen "Sommarögonblick II", 2014, bladmått ca 59x41 cm, oramade
310887
2015-05-14