Karl Höglund färglitografier

Karl Höglund färglitografier
Karl Höglund färglitografier
Karl Höglund färglitografier
Karl Höglund färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): (2), "Sommardansen", "Uteserveringen", signerade Karl Höglund, numrerade 290360, färglitografi, ur mappen "Sommarögonblick II", 2014, bladmått ca 59x41 cm, oramade

310887

2015-05-14