Marianne Lindberg De Geer collage

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIANNE LINDBERG DE GEER (född 1946): "Jag tänker på mig själv", signerad och daterad med kulpenna på baksidan MLDG -97, collage, 15,5x16,5 cm
PROVENIENS: andréhn-shiptjenko, Stockholm

310889

2015-05-22