Birgit Broms akvarell collage

Birgit Broms akvarell collage
Birgit Broms akvarell collage
Birgit Broms akvarell collage
Birgit Broms akvarell collage

Klubbat för:

6 400 SEK

5 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2008): "Avfärd", akvarell och collage, signerad BB, 8,5x11,5 cm
UTSTÄLLD: Galerie Aronowitsch, Stockholm, november 1998

310895

2015-05-22