Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
POTTSKÅP, 1 par, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, inköpta på Gesällen, bemålade, med låda, höjd ca 78, 52x33 cm
Nycklar saknas, slitage, mindre spricka
310900
2015-05-14