Skåp indiskt

Skåp indiskt
Skåp indiskt
Skåp indiskt
Skåp indiskt
Skåp indiskt
Skåp indiskt
Skåp indiskt
Skåp indiskt
Skåp indiskt
Skåp indiskt
Skåp indiskt
Skåp indiskt

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, Indien, 1900-tal, spår av bemålning, knoppar i porslin, höjd 151, 92x50 cm

Diverse skador, en knopp saknas

310904

2015-05-14