Matbord sengustaviansk stl
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATBORD, 1900-talets början, sengustaviansk stil, inköpt på Gesällen, bemålat, delvis skuren dekor, höjd ca 75, diameter 130, 4 iläggsskivor med sarg vardera bredd 60 cm medföljer
Bruksslitage, omarbetat
310930
2015-05-14