Matbord sengustaviansk stl

Matbord sengustaviansk stl
Matbord sengustaviansk stl
Matbord sengustaviansk stl
Matbord sengustaviansk stl
Matbord sengustaviansk stl
Matbord sengustaviansk stl
Matbord sengustaviansk stl
Matbord sengustaviansk stl
Matbord sengustaviansk stl
Matbord sengustaviansk stl

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MATBORD, 1900-talets början, sengustaviansk stil, inköpt på Gesällen, bemålat, delvis skuren dekor, höjd ca 75, diameter 130, 4 iläggsskivor med sarg vardera bredd 60 cm medföljer

Bruksslitage, omarbetat

310930

2015-05-14