Liège skola 1700-tal olja

Liège skola 1700-tal olja
Liège skola 1700-tal olja
Liège skola 1700-tal olja
Liège skola 1700-tal olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LIÈGE SKOLA (1700-tal): Minerva och Mars och allegori av Viktoria, olja på duk, 85 x 72,5 cm

Dubblerad

310931

2015-05-15