Spegel med konsolbord 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, förgylld, dekor i pastellage, med stenskiva, spegelns mått ca 250x90, bordets mått 41, 105x32 cm
Pastellageskador, pastellagedelar saknas, skadad skiva
310938
2015-05-14