Susan Weil

Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil
Susan Weil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUSAN WEIL (född 1930): "Ibsen/Joyce", signerad och daterad Weil -1987, blyerts och silverfärg på filt, diameter ca 30 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

310942

2015-05-22